De groene os ultimaflor probiotica
Ultimaflor probiotica van De Groene Os is een hoogwaardig supplement dat speciaal is ontwikkeld ter ondersteuning van de darmflora bij honden en katten. Een gezonde darmflora is essentieel voor een goede spijsvertering, een sterke weerstand en een optimale opname van voedingsstoffen.
Dit product bevat een uitgebalanceerde combinatie van meerdere levende probiotische bacteriestammen die elkaar versterken. Hierdoor wordt het natuurlijke evenwicht in de darmen actief ondersteund. Ultimaflor probiotica is bijzonder geschikt bij diarree, wisselende ontlasting of na antibioticagebruik.
Daarnaast kan het worden ingezet bij stressvolle situaties, zoals verhuizing, shows of pensionverblijf. De poedervorm maakt het eenvoudig om het supplement door de dagelijkse voeding te mengen. Dankzij de hoge kwaliteit en zuiverheid is Ultimaflor probiotica veilig voor langdurig gebruik. Het product bevat geen kunstmatige toevoegingen en sluit goed aan bij een natuurlijke voedingswijze.
Door regelmatig gebruik kan de darmgezondheid verbeteren en kan het immuunsysteem extra worden ondersteund. Dit draagt bij aan het algehele welzijn en de vitaliteit van het dier.
Verkrijgbaar in
- Pot van 100 gram
Samenstelling
Acaciavezels, FOS (fructo oligosacchariden/vezels van de cichoreiwortel), MOS (mannan oligosacchariden/gist), Shiitake (Lentinula edodes mycelium poeder), Saccharomyces cerevisiae, Enterococcus faecium NCIMB 10415 (4b1705) 540 x 10^9 CFU/kg, L-threonine, Clinoptiloliet, Lactobacillus helveticus-HA122 4529 (4b1715) 630 x 10^9 CFU/kg.
Raadpleeg een deskundige alvorens supplementen te gebruiken in geval van dracht, lactatie, medicijngebruik en ziekte. Bij medicijngebruik en het gebruik van andere supplementen moet er minstens 4 uur tussen inname van Ultimaflor en het medicijn zitten. Voor en na openen droog, donker en koel bewaren.
Dosering
Katten en honden tot 10 kg: 1x daags ¼-⅓ maatschep door het voer
Honden 10 tot 25 kg: 1x daags 1 maatschep door het voer
Honden 25 tot 40 kg: 1x daags 1¼ maatschep door het voer
Vanaf 40 kg: 1 maal daags 2 maatscheppen door het voer
1 maatschep = 3,5 gram
Prijs per dag vanaf €0,49
Gebruik in de vorm van een kuur van 8 weken.
Indien nodig kan de dosering verdubbeld worden.
Bouw de bovenstaande dosering in een week tijd op, dit luistert niet heel nauw.
Innemen met voldoende water op een zo nuchter mogelijke maag.
Andere informatie
Het op een zo nuchter mogelijke maag geven is het fijnst. Hierdoor passeert het product zo snel mogelijk de maag en komt het in de darmen aan. Hoe langer het in de maag blijft, hoe groter de kans dat er minder goede darmbacteriën in het product levend in de darmen aankomen.
Het is wel nodig om het door het voer (en niet door water) te geven, omdat dit de meest diervriendelijke methode is.
Op een zo nuchter mogelijke maag betekent dus vaak dat je het gaat geven tijdens de ochtendmaaltijd.
Het advies om het met voldoende water te geven komt omdat in het product onder meer Acacia zit. Dit is een vezel die optimaal werkzaam is als het wordt ingenomen met voldoende water. Meng het voer waarin je Ultimaflor geeft dus vooral met een flinke scheut water.
Bouw de dosering rustig in een week tijd op om gasvorming zoveel mogelijk te voorkomen.
Bij gebruik van medicatie of andere supplementen ten minste 4 uur tussen de innames laten i.v.m. een vertraagde opname.
Voor honden en katten vanaf 3 maanden tot 1 jaar kun je de halve dosering aanhouden.




